Dlaczego Milestones

 

Image courtesy of Jon Whiles at FreeDigitalPhotos.net


"Learning is a treasure that will follow its owner everywhere."
‒Chinese Proverb

 

 

 

Dlaczego język angielski w Milestones Development and Training?

Indywidualne podejście - proponujemy Państwu zindywidualizowane kursy języka angielskiego dla pracowników wszystkich szczebli firmy. Klient może wybrać dogodny dla niego termin i lokalizację zajęć oraz liczbę zajęć w tygodniu.


Kontrola nad przebiegiem kursu Pracodawca może monitorować obecność i absencję pracowników na zajęciach poprzez system list obecności. Po każdym semestrze sporządzane są także Raporty Postępów dla każdego ze słuchaczy, pozwalające kontrolować postępy w nauce i efektywność kursu.


Dostosowanie do potrzeb słuchaczy - Zaletą naszych kursów jest także to, iż opierają się na określeniu konkretnych potrzeb słuchaczy i dostosowaniu do nich Planu Kursu. Słuchacze mogą w każdej chwili zasygnalizować potrzebę zmiany lub dostosowania przerabianego materiału do wynikających na bieżąco potrzeb.


Zadowolenie Klienta i słuchaczy na pierwszym miejscu – po każdym semestrze przeprowadzamy Ankietę Zadowolenia, w której słuchacze oceniają swoją współprace z lektorem oraz zaproponowane zajęcia. W przypadku niezadowolenia, możliwa jest zmiana lektora.


Małe grupy - Uczestnicy pracują w małych grupach, co zwiększa efektywność nauki.


Metody nauki - Stawiamy na łączenie metod nowoczesnych podkreślających pracę nad komunikacją i szybkim opanowaniem praktycznego posługiwania się językiem oraz tradycyjnego nauczania pomagającego przyswoić elementy gramatyki. Pozwala to na szybkie postępy i zlikwidowanie bariery językowej.


Sprawdzone materiały – Korzystamy z podręczników renomowanych wydawnictw oraz z materiałów autentycznych. Dodatkowo lektorzy przygotowują materiały własne dostosowane do potrzeb danej grupy.


Rodzaje kursów i poziomy nauczania – proponujemy szereg rodzajów kursów, zarówno w obszarze języka angielskiego ogólnego, jak i biznesowego na wszystkich poziomach zaawansowania i w różnych opcjach.


Konkurencyjne ceny - dodatkowo, w przypadku wykupienia kilku grup oraz opcji miesięcznych oferujemy rabaty.Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie!

 

O firmie

W Milestones Development and Training zajmujemy się organizacją zamkniętych szkoleń językowych dla firm.

Cechuje nas:

  • elastyczność
  • dopasowanie do potrzeb Klienta i słuchaczy
  • profesjonalizm i dokładne przygotowanie każdych zajęć
  • duży zapał i entuzjazm
Angielski jest naszą pasją i staramy się nią zarazić naszych uczniów. Lekcje języka nie muszą być nudne, żeby być skuteczne! Przekonajcie się sami Śmiech

Enjoy the process of learning!
Zespół Milestones Development and Training

Nasza misja

Drodzy Państwo,

W czasach powszechnej globalizacji znajomość języka angielskiego jest niezbędna praktycznie na każdym stanowisku. W Milestones pomożemy Państwa pracownikom podnieść kompetencje językowe. Zaś dzięki  rozwojowi osobistemu pracowników, nasze szkolenia i warsztaty staną się kamieniem milowym (ang. milestone) na drodze rozwoju Państwa firmy i pomogą w dojściu do celów biznesowych, jakie Państwo sobie założyli.

"Any tool has multiple uses. Language, for example, can be either a bridge or a barrier" ("Każde narzędzie ma wiele zastosowań. Język, na przykład, może być mostem lub barierą") Shane Tourtellotte

Naszą misją jest sprawić, by język angielski był dla Państwa firmy mostem do sukcesu.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową!

Kind regards,

Katarzyna Puzyńska
Milestones Development and Training